2

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w naszym sektorze.

Szczególny nacisk kładziemy na dwa podstawowe kierunki działalności, a mianowicie na technologię oraz szeroko rozumianą branżę papierniczo-poligraficzną. Należymy do czołówki polskich producentów rolek termicznych do kas fiskalnych, dlatego też w ramach artykułów papierniczo-poligraficznych zasięgiem działania obejmujemy teren całego kraju, natomiast w zakresie technologii obsługujemy obszar Podbeskidzia i jego okolice.

Nasza firma działa na polskim rynku od roku 1989. Zapoczątkowaliśmy swoją działalność dystrybucją oraz serwisowaniem urządzeń elektronicznych takich producentów jak Casio, Cityzen czy Apollo.

W 1996 roku nawiązaliśmy współpracę z Łódzką firmą Kompap będącą producentem i dystrybutorem papieru komputerowego, papieru ksero oraz rolek kasowych.

Uruchomienie naszej własnej maszyny do produkcji rolek kasowych datuje się na rok 2003 co zaowocowało wieloma zmianami prowadzącymi do obecnego wizerunku naszej firmy.

Na chwilę obecną możemy pochwalić się bazą 5 000 kontrahentów, dla ich satysfakcji staramy się niezmiennie podnosić standard oferowanych przez nas produktów i usług. Najwyższa jakość oraz dostosowanie asortymentu do potrzeb odbiorców stanowi nasz najwyższy priorytet. Współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń fiskalnych takimi jak: NOVITUS, ELZAB, POSNET i TORELL. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu że w naszej ofercie znajdziecie najlepsze rozwiązania fiskalne dla Waszej działalności.

Jako producent materiałów eksploatacyjnych zapewniamy o naszych staraniach, sumienności i bardzo dobrej jakości naszych produktów.

Certyfikaty:

 

3a 4a 1a
2a 2a